Září 2010

KATY PERRY: PO PARTY S RIHANNOU POTŘEBUJI NOVÁ JÁTRA!

30. září 2010 v 21:13

STARS: Katy Perry: Po party s Rihannou potřebuji nová játra! - foto

Zdroj: Profimedia
Už to tak bývá. Když se holky sejdou, je to vždycky hukot. A když je důvodem k party zasnoubení blížící se svatba, mohou být následky nedozírné...
Katy (25), která je zasnoubená s Russellem Brandem, pozvala svou nejlepší kámošku Rihannu a další 25 dobrých kamarádek do Las Vegas na "nemorální noc". Pařit zkušeně vydržely až do dalšího dopoledne. Člověk se přeci vdává jednou v životě... :)

Rozlučka se svobodou byla tak mocná, že ji druhý den Katy Perry okomentovala: "Asi budu potřebovat transplantaci jater."

Dámy se na party také důsledně oblékly a Katy nosila celý večer klobouk s nápisem "nevěsta", nejspíš, kdyby se náhodou ztratila. 
Po večeři v Casino Tower naskočily do přistavených limuzín a odjely na představení Ka slavného Cirque du Soleil. Noční tah pak završily v hotelovém apartmá, kde budoucí nevěsta dostala "eroticky laděný" dort, na oslavu několika posledních týdnů svobody.

Rihanna se netají tím, že pár Katy + Russell doslova zbožňuje: "Ti dva mě dovedou zabít smíchy. Mají naprosto stejný smysl pro humor. Pořád se špičkují a dělají vtipy," doplňuje jejich účet Rihanna.


Nemají spolu ale jen legraci, ale i pár starostí. Jen několik dní před holčičí 'Las Vegas party' byl Russell zatčen na letišti v LA, když jako správný budoucí manžel bránil Katy před fotografem, který se snažil 'ulovit' její intimní snímky.
Katy se událost nebála okomentovat ani na Twitteru: "Když si stoupnete tam, kde nemáte co dělat, a strčíte mi objektiv pod šaty, můj snoubenec bude dělat to, co musí, chránit mě."

Hustý!!!!!!!!!!!

29. září 2010 v 20:55 | Barushkwa |  Fashion
Charles Pink Headphones


Neříkám že když kluci opčas nosí růžovou že to není hezký,ale tohle je už fakt moc!!!!!!

NEW YORKER PAINT CLUB BATTLE TOUR 2010

29. září 2010 v 20:41 | barča |  Fashion

ZKUS TO...: New Yorker PAINT CLUB Battle Tour 2010 - foto

Praha se konečně projeví! Ovládne ji New Yorker PAINT CLUB Battle Tour 2010! Buď u toho!
Vybarvi se! 18. září se v klubu Matrix uskuteční kreativní výtvarná soutěž PAINT CLUB Battle Tour 2010. Díky společnosti What! What! Records budou celou akci provázet nadupané rytmy.

Letos se stal New Yorker partnerem nové platformy PAINT CLUB, která po celém světě podporuje umělce věnující se výtvarnému umění ulice. A nyní vyráží napříč Evropou v rámci Battle Tour 2010.

Od 9. do 27. září 2010 se ve třinácti městech osmi evropských zemí utvoří týmy "umělců ulice", které se proti sobě postaví v kreativní výtvarné soutěži. Souboj se uskuteční v ČR, Rakousku, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Německu, Holandsku a Švýcarsku.

O co vlastně jde v PAINT CLUB Battle Tour 2010?

Dvojčlenné až čtyřčlenné týmy vyzbrojené barevnými fixami, mají devadesát minut na to, aby ukázaly svůj talent. Účastníci zpracují konkrétní koncept na bílém plátně. O vítězném týmu rozhodne originalita, humor a ironie, kterou soutěžící vloží do svých výtvorů.

Všichni umělci, kteří projevili zájem o účast, se mohli zaregistrovat nawww.the-paint-club.com. Porota sestavená ze streetartových umělců, kurátorů a uměleckých ředitelů pak rozhodla, které týmy budou proti sobě stát a bojovat v jednotlivých městech.

Nenech si tuhle akci ujít. Přijď v sobotu 18. září do pražského klubu Matrix. Začátek v 18:00! Vstupné 60 Kč.

Mrkni na video Paint Clubu

soutěž

28. září 2010 v 12:29 | baja |  Bája

Je tady super soutěž!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udělej vlastní neokopírovaný návrh šatů(ne na počítači)podle své fantazie
může to být jakýkoliv outfit.
Návrh vyfotˇ a dej do počítače,
potom mi ho pošli na
bara.cermakova@gmail.com
a já vyberu ten nej a udělám
z něj top týdne!!!
soutěž trvá od 28.9
do 10.10

tak se snažte!!!


Naděje-Téma týdne

26. září 2010 v 13:23 | AdelkaZlatii
Nadějě...Naděje je něco,co umírá jako poslední...
U každého člověka s projevuje jinak,nebo ji člověk neprojeví vůbec.
Do poslední chvíle se naděje nevzdávejte!
Jestli se Ti např.líbí nějaký/á kluk/holka netrácej naději!Určitě Ti to výjde!;)
Naděje je VŠUDE kolem nás!
Nezvdávej se jí a bojuj!!!!;):) 
Naděje je snad-po lásce,rodině a přátelství-nejhezčí věc na světě!

NADĚJE JE VŠUDE!!!;):)


STREET DANCE

23. září 2010 v 21:24 | baja |  Fashion


Street dance
Zdroj: Profimedia.cz
Vídáš cool týpky a holky ve skvělých hadrech a říkáš si, že bys k nim chtěl/a patřit taky? Tak začni dělat Street dance...

O co jde?

Název Street dance pod sebe zahrnuje všechny pouliční tance. Není to ale tanec sešněrovaný pravidly, ve Street dance se prostě hýbeš tak, jak to cítíš.


Co všechno je Street dance?

  • Hip Hop
  • Break Dance
  • Just Dance
  • X-Dance
  • R'n'B
  • ModernStreet
  • Jazz-LatinStreet
  • ReggaetonStyl!

Street dance ale samozřejmě není jen o tancování, je hlavně o stylu. Streetdancery baví totiž i oblékání a vyžívají se v cool kšiltovkách, volných kalhotech a drsných masivních řetězech. Ke Street dance neodmyslitelně patří i graffiti!

Ti nejlepší...

Nejlepší tanečník se pozná při battlu. To je "soutěž", kdy dvojice nebo partička lidí tančí v hloučku lidí, kteří pak určí vítěze. Battly se většinou konají někde venku, ale občas k nim dojde i v klubu.

Kdo může být streetdancer?

Úplně kdokoliv, kdo má styl, chuť učit se nové věci a trochu talentu, protože Street danceové pohyby jsou někdy dost náročné.

Kam si zajít na Street dance?

V Praze: www.bdsacademy.cz
V Brně: www.tsdynamic.cz
V Ostravě: www.tsmladi.cz

Podívej se na video Street Dance Academy & Dj Wich a napiš, co si o tomhle stylu myslíš?
JAK UDĚLAT SCENE ÚČES?

23. září 2010 v 20:17 | barushkwa

JAK UDĚLAT SCENE ÚČES?

STYLE: Jak udělat scene účes? - foto
Chceš být scene a nevíš, jak na to? Poradíme ti cool účes!
Scene to je hlavně výrazná barva, dlouhá šikmo střižená ofina nebo sčesaná patka. Vlasy jsou postupně sestříhané a vypadají "špičatě". Scene kids se zkrátka nedají přehlídnout! Jdeš do toho?

Rozhodni se...

Jdeš do skutečného barvení nebo si jen nasadíš barevné pramínky? Obojí má svá pro i proti. Narozdíl od nasazovacích vlasů, ti sice barvení zaručí, že pramínky zůstanou na svém místě, ikdyž zrovna absolvuješ hodinu tělocviku, musíš je ale pravidelně doplňovat, protože není nic ošklivějšího než odrostlá barva. Je to jen na tobě! 

Barvičky!

Abys byl/a scene, nemusíš mít hlavu plnou různobarevných proužků, stačí jich jen pár. Důležitější než množství, je jejich barva. Jde totiž o kontrast! Pokud jsi blond, hodí se k tobě černá, růžová nebo modrá. Jestli je tvoje háro tmavé, udělej si barevné proužky žluté, zelené nebo blond. 

Jak se učesat? (Jen pro holky)

Nejprve si vlasy důkladně vykartáčuj a pak je natupíruj. Jak? Začni od spoda. Silný pramen vlasů chytni za konečky a jemným hřebínkem je sčesávej směrem k hlavě. Když už je tvoje háro dostatečně "postavené", zafixuj ho lakem na vlasy. Potom vem kartáč a vlasy začni upravovat do účesu: Nejdřív odděl ofinu nebo patku a uprav ji tak, aby zakrývala jedno oko. Na temeni pak vlasy musí být vyčesané nahoru a směrem ke krku by se měl jejich objem zužovat! Pokud máš hodně dlouhé vlasy, konce přejeď žehličkou. Nakonec svůj účes ještě jednou postříkej lakem na vlasy, aby byl opravdu trvalý. Tip: Nezapomeň zkontrolovat, jak tvůj účes vypadá zezadu!

Jak se učesat? (Jen pro kluky)

Pokud nemáš přesný scene sestřih od kadeřníka, doma nic nevykouzlíš! Jak vypadá? Delší vlasy a prostříhaná patka, která padá přes jedno oko! Už ho máš? Tak je to jednoduché! Vlasy pročeš a lehce natupíruj hustým hřebenem (tak jako holky), aby ti vzadu trochu odstávaly. Na konečky nanes trochu gelu nebo vosku, ať vypadají špičatě. Pak už jen hotový účes postříkej lakem na vlasy, uvidíš, že vydrží až do večera!

Mrkni na "instruktážní" video

Beyoncé na molu!

23. září 2010 v 18:33 | AdélkaZlatii
:)Beyoncé
BEYONCÉ

Se na chvíli stala modelkou v rámci New York Fashion Week


Zpěvačka Beyoncé se spolu s Julianne Moore, Chanel Iman nebo Daphne Guiness objevila na přehlídkovém mole, aby předvela oblečení od návrháře Toma Forda. Po skončení akce, která byla jen pro zvané, uvedla, že přehlídka v rámci New York Fashion Week byla energická jako hudební vystoupení. "Byla to vážně zábava, připadalo mi, jako bych měla koncert. Je skvělé vidět, že se lidi módou baví," dodala. My zase dodáváme, že to Beyoncé jako modelce vážně sluší.

15. září 2010, Evropa2.cz

JUSTIN BIEBER UŽ NENÍ SINGLE!

22. září 2010 v 15:40

tohle mi zlomilo srdce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dolů ↓ještě ↓


ještě ↓
ještě ↓
dobře,už vás nebudu týrat ↓skoro ↓


už ↓


STARS: Justin Bieber už není single! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Vášnivá líbačka na zadním sedadle zpěvákovi luxusní Hondy!
Přesně to usvědčilo Justina (16) z toho, že chodí s hvězdou svého klipu BabyJasmine Villegas (16)! Dlouho totiž oba svorně tvrdily, že jsou jen "Cool friends"! 

Všímavý turista z Kanady je ale nedávno vyfotil při intimní chvilce v Justionově autě a ukázalo se tak, že Jasmine, která je také zpěvačka, doprovází svého boyfrienda na jeho turné po severní Americe.

A proč to tajili? Justinova máma Pattie si totiž nepřeje, aby její syn v tomto věku s někým chodil. "Stačí jen, abych v nějakém rozhovoru prohlásil, že bych se rád zamiloval a hned je potom doma oheň na střeše," svěřil se Justin.

Teď je ale "J&J love" prozrazena, doufejme, že ji přísná máma Pattie skousne!

DÍTĚ S BRÁCHOU!

21. září 2010 v 15:21

HUSTÝ!: Dítě s bráchou! - foto

Zdroj: Profimedia.cz
Začalo to úplně nevinně, následky jsou ale fatální...
Ne, fakt už nevím, proč nás to tenkrát napadlo. Prostě jsme se nudili a chtěli to vyzkoušet," začíná své vyprávění Klárka (17), která na tuhle událost určitě nezapomene! Tehdy jí bylo 16 let a patřila mezi nejhezčí holky na základce. Její krásy si všimli i spolužáci, a proto ji také zvolili Miss školy. I když o nápadníky nouzi neměla, s žádným nechodila. "Na kluky jsem zanevřela v patnácti letech. Tehdy jsem se šíleně zamilovala do Patrika. Byla to moje první opravdová a velká láska. Jenže... i když mi pořád tvrdil, jak šíleně mě miluje, jednou jsem zjistila, že mě podvádí s jinou. Bylo to hustý zklamání, a od tý doby jsem si řekla, že na chlapy kašlu - nemá smysl se kvůli nim trápit!" Bolavé srdíčko ale za pár měsíců čekala daleko horší "osudová" nemoc - chřipka...

BYLI JSME JEN V PYŽAMU

"Bydlíme s bráchou v jednom pokoji, takže když jsem tenkrát dostala chřipku, chytil ji za chvilku i on. Zůstali jsme spolu doma, dny si krátili koukáním na televizi a brouzdáním po netu. Fakt už si teď nevzpomenu, jak přesně to začalo... ale vím, že v televizi běžela nějaká milostná scéna. No a my jak se nudili, byli jen v pyžamech, tak... Nejdřív jsme si povídali o tom, jaký to asi je, že už ,to' někteří naši kámoši vyzkoušeli a tak. Nějak to přišlo samo... začali jsme se hladit a pak jsme se spolu... no prostě jsme to vyzkoušeli," zčervená Klárka, klopí oči k zemi a nervózně začne podupávat nohou. "Nezlobte se, ale víc k tomu už nechci říkat," otáčí hlavu k oknu, aby jí nebylo vidět do obličeje, po kterém se začínají hrnout slzy. A není se čemu divit - díky těmto pár chvilkám se rozpoutalo pro oba sourozence peklo! Ani jednoho totiž nenapadlo, že by měli při styku použít alespoň ochranu, takže za čtyři měsíce zjistila Klára děsivou skutečnost - je těhotná!

VYMYSLELI JSME SI ZNÁSILNĚNÍ

Co teď? S bráchou si tedy vymysleli, že by to mohla zahrát na znásilnění cizím člověkem. Když pak mamince odvyprávěla smyšlený příběh, odvezla ji okamžitě na policii. Při výslechu se ale ve výpovědi Klárky začaly objevovat velké trhliny, takže policistům bylo za chvilku jasné, že znásilněna nebyla. Nezbylo tedy nic jiného, než jít s pravdou ven... Když řekla, kdo je pravým otcem, její matka se složila. "Možná bych to pochopila, kdybychom se o ně s manželem nestarali, ale oba měli všechno, co chtěli," přidává se maminka a pokračuje: "Dcera byla ve čtvrtém měsíci, takže na interrupci bylo už pozdě. Musela dítě donosit." Klárce začalo růst bříško a s ním i starosti.