DÍTĚ S BRÁCHOU!

21. září 2010 v 15:21

HUSTÝ!: Dítě s bráchou! - foto

Zdroj: Profimedia.cz
Začalo to úplně nevinně, následky jsou ale fatální...
Ne, fakt už nevím, proč nás to tenkrát napadlo. Prostě jsme se nudili a chtěli to vyzkoušet," začíná své vyprávění Klárka (17), která na tuhle událost určitě nezapomene! Tehdy jí bylo 16 let a patřila mezi nejhezčí holky na základce. Její krásy si všimli i spolužáci, a proto ji také zvolili Miss školy. I když o nápadníky nouzi neměla, s žádným nechodila. "Na kluky jsem zanevřela v patnácti letech. Tehdy jsem se šíleně zamilovala do Patrika. Byla to moje první opravdová a velká láska. Jenže... i když mi pořád tvrdil, jak šíleně mě miluje, jednou jsem zjistila, že mě podvádí s jinou. Bylo to hustý zklamání, a od tý doby jsem si řekla, že na chlapy kašlu - nemá smysl se kvůli nim trápit!" Bolavé srdíčko ale za pár měsíců čekala daleko horší "osudová" nemoc - chřipka...

BYLI JSME JEN V PYŽAMU

"Bydlíme s bráchou v jednom pokoji, takže když jsem tenkrát dostala chřipku, chytil ji za chvilku i on. Zůstali jsme spolu doma, dny si krátili koukáním na televizi a brouzdáním po netu. Fakt už si teď nevzpomenu, jak přesně to začalo... ale vím, že v televizi běžela nějaká milostná scéna. No a my jak se nudili, byli jen v pyžamech, tak... Nejdřív jsme si povídali o tom, jaký to asi je, že už ,to' někteří naši kámoši vyzkoušeli a tak. Nějak to přišlo samo... začali jsme se hladit a pak jsme se spolu... no prostě jsme to vyzkoušeli," zčervená Klárka, klopí oči k zemi a nervózně začne podupávat nohou. "Nezlobte se, ale víc k tomu už nechci říkat," otáčí hlavu k oknu, aby jí nebylo vidět do obličeje, po kterém se začínají hrnout slzy. A není se čemu divit - díky těmto pár chvilkám se rozpoutalo pro oba sourozence peklo! Ani jednoho totiž nenapadlo, že by měli při styku použít alespoň ochranu, takže za čtyři měsíce zjistila Klára děsivou skutečnost - je těhotná!

VYMYSLELI JSME SI ZNÁSILNĚNÍ

Co teď? S bráchou si tedy vymysleli, že by to mohla zahrát na znásilnění cizím člověkem. Když pak mamince odvyprávěla smyšlený příběh, odvezla ji okamžitě na policii. Při výslechu se ale ve výpovědi Klárky začaly objevovat velké trhliny, takže policistům bylo za chvilku jasné, že znásilněna nebyla. Nezbylo tedy nic jiného, než jít s pravdou ven... Když řekla, kdo je pravým otcem, její matka se složila. "Možná bych to pochopila, kdybychom se o ně s manželem nestarali, ale oba měli všechno, co chtěli," přidává se maminka a pokračuje: "Dcera byla ve čtvrtém měsíci, takže na interrupci bylo už pozdě. Musela dítě donosit." Klárce začalo růst bříško a s ním i starosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama