KATY PERRY: PO PARTY S RIHANNOU POTŘEBUJI NOVÁ JÁTRA!

30. září 2010 v 21:13

STARS: Katy Perry: Po party s Rihannou potřebuji nová játra! - foto

Zdroj: Profimedia
Už to tak bývá. Když se holky sejdou, je to vždycky hukot. A když je důvodem k party zasnoubení blížící se svatba, mohou být následky nedozírné...
Katy (25), která je zasnoubená s Russellem Brandem, pozvala svou nejlepší kámošku Rihannu a další 25 dobrých kamarádek do Las Vegas na "nemorální noc". Pařit zkušeně vydržely až do dalšího dopoledne. Člověk se přeci vdává jednou v životě... :)

Rozlučka se svobodou byla tak mocná, že ji druhý den Katy Perry okomentovala: "Asi budu potřebovat transplantaci jater."

Dámy se na party také důsledně oblékly a Katy nosila celý večer klobouk s nápisem "nevěsta", nejspíš, kdyby se náhodou ztratila. 
Po večeři v Casino Tower naskočily do přistavených limuzín a odjely na představení Ka slavného Cirque du Soleil. Noční tah pak završily v hotelovém apartmá, kde budoucí nevěsta dostala "eroticky laděný" dort, na oslavu několika posledních týdnů svobody.

Rihanna se netají tím, že pár Katy + Russell doslova zbožňuje: "Ti dva mě dovedou zabít smíchy. Mají naprosto stejný smysl pro humor. Pořád se špičkují a dělají vtipy," doplňuje jejich účet Rihanna.


Nemají spolu ale jen legraci, ale i pár starostí. Jen několik dní před holčičí 'Las Vegas party' byl Russell zatčen na letišti v LA, když jako správný budoucí manžel bránil Katy před fotografem, který se snažil 'ulovit' její intimní snímky.
Katy se událost nebála okomentovat ani na Twitteru: "Když si stoupnete tam, kde nemáte co dělat, a strčíte mi objektiv pod šaty, můj snoubenec bude dělat to, co musí, chránit mě."


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama