Říjen 2010

Čekoslovensko má talent

28. října 2010 v 20:38 | AdelkaZlatii
Čaute...
Určitě jste si všimli,že  na Primě běží Československá show,ve které naše 2 země hledají talenty...
A určitě jste si i všimli že k této show máme i konkurenta-Talent manii  na Nově...nechci urážet ty jedince,kteří se dívají na Talentmanii,ale mě osobně se ČS má talent líbí mnohem víc..a to z jednoho prostého důvodu-jestli jste sledovali i castingy,tak jste si možná všimli že v Talentmanii se lidem,kteří talent opravdu nemají a vysmívají se jim...prostě to od nich není hezké...
Vím že jste od toho článku asi čekali více,ale už nevíím  co psátxDxD:D
Tak čaute;)

HALLOWEEN – DÝŇOVÝ MASAKR

20. října 2010 v 21:03 | Barushkwa |  stars


HUSTÝ!: Halloween – dýňový masakr - foto
Zdroj: Fotolia
Jednatřicátého října je den, kdy se slaví Halloween.
Svátek je tradicí spíš v anglicky mluvících zemích, kdy se chodí po domech koledovat, podobně jako u nás na Velikonoce. 
V Česku se chytla spíš jen halloweenská podzimní výzdoba, a tak za okny a u dveří můžeš vidět vydlabané svítící dýně.

Dej koledu, nebo ti něco provedu!

…je heslo všech koledníků, kteří jsou oblečení do strašidelných masek, čím drsnějších, tím lepších. A protože jde o svátek ´v předvečer všech svatých´, je spojený s tajemnem, kostlivci, duchy, strašením a vším, co se týká čarodějnic, tedy i s košťaty, ohni a černými kočkami. 


love story

20. října 2010 v 21:00 | Barushkwa |  Fashion
Vím že si budete  říkat že roschod s klukem je horší než to co vám chci říct.Víte ..............ten kdo to zažil.....si to nemyslí..............horší je............když někoho opravdu strašně milujete a pak...................už jste jen kousek od něj...................................a zjistíte..........................že nejste jediní.....kdo o něj má zájem,že je k cíli blíž......a že vy proti ní nemáte šanci........................tak to je ještě horší a já vím co říkám.wřž

love

20. října 2010 v 20:43 | Barushkwa |  Galerie:)
hfjnzr
hjhhh

AN CAFE

1. října 2010 v 21:30 | barča |  stars

BRAVO STAR: An Cafe - foto

Hodnocení: (0,54)
1/5
Ohodnoť i ty:
An Cafe (neboli Antic Cafe) je japonská hudební skupina hrající J-rock (japonský rock). Existuje od roku 2003 a vizáží se řadí do stylu Oshare kei (hravý styl, nejen co se týká oblečení, ale i ulítlého chování). 

Mezi jejich hity patří například songy Wagamama Koushinkyouku, Maple Gunman, Snow Scene nebo Escapism. Po několika změnách členů v kapele oznámili An Cafe na konci roku 2009, že si dávají pauzu. Prý proto, že skupina už nezvládala stres spojený s jejich slávou. 

Zaujali tě? Další J-music skupiny jsou či byly např.: Plastic Tree, MUCC, Maximum The Hormone, Kra, Kagrra, Ellegarden, Dir En Grey, Ayabie, Abingdon Boys School, 176BIZ, 12012 nebo Alice Nine. Vyzkoušej něco nového!