TAKE THAT POTVRDILI TOUR

3. listopadu 2010 v 20:07 | Barushkwa |  stars


MUSIC NEWS: Take That potvrdili tour - foto
Zdroj: Profimedia
Znovuobnovená skupina Take That potvrdila, že po 16 letech vyráží na turné, a to včetně Robbie Williamse.
Britská skupina akorát dokončila své nové album Progress a v listopadu vydává singl The Flood. Na natáčení desky se sešli v původním složení Gary Barlow, Mark Owen, Howard Donald, Jason Orange a Robbie Williams. 

Konečně také potvrdili, že album podpoří letním turné Progress Live 2011, které má být doslova pastvou pro oči. Lístky na něj jsou už v prodeji. 

Take That se rozpadli poté, co od nich v roce 1995 odešel právě Robbie a rozjel svou úspěšnou sólo kariéru. K obnovení skupiny se nechal dlouho přemlouvat, ale prohlásil, že se na turné podřídí a bude s ostatními táhnout za jeden provaz, jako to kdysi bývalo. 

"Vždycky jsme na turné měli jednu šatnu dohromady, a tak to bude i teď," řekl Robbie na tiskové konferenci k uvedení turné, "budeme všichni kluci spolu ve stejné šatně," žertoval. 


Turné začíná v květnu 2011 v anglickém Sunderlandu. Kapela si pořadí míst zvolila sama, a Sunderland prý dostal číslo jedna proto, že v severovýchodní Anglii sklidili Take That vždycky úspěch. Na jih pak vyrazí přes zbytek království a zajedou i do severního Irska. 
V Evropě bude jako první na řadě Itálie, pak Dánsko, Holansko a Německo. Robbie na koncertech bude mít i svůj vlastní sólo blok. Okomentoval to slovy: "Já odehraju něco, kluci odehrají také něco a dohromady pak zahrajeme zase něco dalšího." 
Tak se na to 'něco' těšíme a doufáme, že to bude vážně pecka! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

líbí se vám top týdne???

jo,je supr 22.3% (25)
jo 10.7% (12)
docela 8% (9)
ujde 10.7% (12)
no,no 10.7% (12)
upřímně,je hroznej!!! 8% (9)
líbí se mi celá kolekce 8.9% (10)
nelíbí se mi top ale kolekce 9.8% (11)
newm 10.7% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama